SLUŽBY MARIDENT

  • Naše služby jsou střižené Vám na míru. Jak provedením tak technikou.
  • Naše stomatologická praxe je vybavena panoramatickým rentgenem a další moderní technikou.
  • Máme mnohaleté zkušenosti s péčí o zdravé a krásné zuby

Dentální hygiena

Dentální hygiena pomůže Vašim zubům zachovat dlouhé zdraví a krásu chrupu. Okouzlete svým úsměvem bez zubního kamene, krásnou barvou Vašich zubů a především luxusním pocitem z dobré péče o Váš chrup. Dentální hygiena je klíčem stomatologů ke zdravým zubům.

Zubní chirurgie

Zubní chirurgie poskytne rychlou úlevu od bolesti a návrat pohody do Vašich úst. Naše zubní chirurgie se věnuje extrakci zubů a dalším chirurgickým řešením. Profesionální technika, panoramatický rentgén a naše mnohaleté zkušenosti jsou na rychlou cestou k úlevě.

Zubní prevence

Preventivní zubní prohlídky jsou součástí péče o Vaše zuby. Přispívají k zachování zdravých zubů, předcházení stomatologických obtíží a k přirozenému zdraví Vašeho chrupu. Naše stomatologická praxe je vybavená moderní technikou jako je například panoramatický rentgen který odhalí začínající vadu na kráse Vašeho zubu. Přispějeme ke zdraví Vašich zubů a dásní a pomůžeme Vám zachovat si krásné a přirozené zuby.

Paradentologie, ošetření dásní

Jsme Vaším partnerem pro kontrolou stavu a léčbou tkání obklopujících Vaše zuby. Pomůžeme Vám se záněty dásní a jejich krvácením. poskytuje základní parodontologické vyšetření a ošetření. Trpíte krvácením dásní? Viklá se Vám zub? Přijďte k nám na kontrolu a zjistíme zda je na místě ošetření dásní, dentální hygiena či preventivní léčba dásní.

Dětská stomatologie

Naše ordinace pro dětskou stomatologii dohlíží na přirozeně krásné první i druhé dětské zuby. Aby zuby byly zdravé, učíme jak se o chrup starat. Díky pravidelným preventivním prohlídkám, hlídáme stav chrupu a předcházíme tak kazivosti dětských zubů. Pomůžeme Vám s rovnátky i dentální hygienou.

Snímací protézy, můstky a korunky

Zajistíme Vám kompletní řešení snímacích protéz, můstků a korunek pro perfektní vzhled, který vrátí sebevědomí úsměv na Vaši tvář. Náhrady a protézy a můstky můžeme dodat v individuálních barvách a materiálech. Vaše zuby budou stylové.

OBJEDNEJTE SE

Vybrat termín ošetření